Eesti lahtised individuaalsed meistrivõistlused sportkeeglis
Eesti Veeremängude Liit
MEHED 
I II III
2017 Markko Abel Raido Kuusk Urmas Lembla
2016 Runnar Lindepuu Ain Kivirand Kaido Kirs
2015 Markko Abel Urmas Lembla Kaido Kirs
2014 Markko Abel Tarmo Lüll Urmas Lembla
2013 Markko Abel Raul Rebane Tarmo Lüll
2012 Tarmo Lüll Urmas Lembla Indrek Saar
2011 Markko Abel Kaido Kirs Roland Wallnoefer (ITA)
2010 Ain Kivirand Fredrik Nilsson (SWE) Toomas Tamlak
2009 Markko Abel Arne Kukk Fredrik Nilsson (SWE)
2008 Gert Piksar Fredrik Nilsson (SWE) Roland Wallnoefer (ITA)
2007 Kristjan Spongolts Roland Wallnoefer (ITA) Gert Piksar
2006 Raul Rebane Gert Piksar Toomas Tamlak
2005 Peeter Rohumägi Markko Abel Raul Rebane
2004 Kristjan Spongolts Raul Rebane Kaido Kirs
2003 Fredrik Nilsson (SWE) Marko Muts Toomas Vendel
2002 Markko Abel Gert Piksar Oleg Pantsosnik
2001 Priit Post Kristjan Spongolts Markko Abel
2000 Markko Abel Valeri Krainik Raul Rebane
1999 Kristjan Spongolts Fred Treimann Valeri Krainik
1998 Raul Rebane Kristjan Spongolts Guido Piksar
1997 Tiit Martinson Toomas Vendel Fred Treimann
1996 Kristjan Spongolts Markko Abel Priit Post
1995 Oleg Pantsosnik Fred Treimann Ain Tromp
1994 Guido Piksar Peeter Rohumägi Toomas Vendel
1993 Peeter Rohumägi Guido Piksar Oleg Pantsosnik
1992 Toomas Vendel Peeter Rohumägi Arne Kukk
1940 K. Kister
1939 F. Sauerstein
1938 Helmuth Piisa
1937 Nikolai Järv
1936 Nikolai Järv
1935 Nikolai Järv
1934 Karl Lill
1933 Karl Tribstok
1932 Paul Kost
NAISED
I II III
2017 Marian Saar Anu Pluum Kaidi Kirs
2016 Urve Piksar Heret Ots Marian Saar
2015 Gertrud Saetalu Marian Saar Kaja Peets
2014 Kaja Peets Heret Ots Kaidi Kirs
2013 Kaidi Kirs (Safronov) Heret Ots Krista Zeik
2012 Kaja Peets Heret Ots Kaire Kalberg
2011 Heret Ots Olga Odintsova Marge Kraav
2010 Heret Ots Marian Saar Kaja Peets
2009 Marian Saar Heret Ots Urve Piksar
2008 Marian Saar Heret Ots Heidi Poulsen (DEN)
2007 Lilly Lipre (Liivat) Krista Zeik Heret Ots
2006 Heret Ots Krista Zeik Marian Saar
2005 Marian Saar Marju Andrekson Krista Zeik
2004 Marian Saar Krista Zeik Lilly Liivat
2003 Marju Andrekson Lilly Liivat Marge Kraav
2002 Marian Saar (Ese) Krista Zeik Heret Ots
2001 Urve Piksar Marian Ese Katrin Kristall
2000 Marge Kraav Jelena Krainik Marju Andrekson
1999 Marian Ese Anneli Kukk Inna Teras
1998 Anneli Kukk Inna Teras Kerli Kukk
1997 Lilly Liivat Marian Ese Inna Teras
1996 Lilly Liivat Marian Ese Marju Andrekson
1995 Lilly Liivat Marju Andrekson Inna Teras
1994 Lilly Liivat Katrin Jaanus Marju Andrekson
1993 Katrin Jaanus Inna Teras Marju Andrekson
1992 Lilly Liivat Marju Andrekson Katrin Jaanus
JUUNIORID, U-23
I II III
2012 ei toimunud
2011 ei toimunud
2010 Kristjan Tamlak Lasse K. Andersen (DEN) Jonas Winding (DEN)
2009 Lukas Vavra (CZE) Lasse K. Andersen (DEN) Kristjan Tamlak
2008 ei toimunud
2007 ei toimunud
2006 Marek Tšernõštšuk Lasse Andersen (DEN) Urmas Lembla
2005 Lasse Andersen (DEN) Nikolaj Jensen (DEN) Dan Gerdes (DEN)
2004 Gert Piksar Veiko Kohari Olari Aasa
2003 ei toimunud
2002 Gert Piksar Runnar Lindepuu Markko Abel
2001 Gert Piksar Markko Abel Roman Krainik
2000 ei toimunud
1999 Kristjan Lutter Meelis Maripuu Kert Kirotus
1998 Indrek Puntso Kristjan Lutter Taavi Tamsalu
1997 Roman Krainik Gert Piksar Päärn Brauer
1996 Roman Krainik Gert Piksar Madis Kotli
1995 Marko Kikas Madis Kotli Markko Abel
1994 ei toimunud?
1993 Markko Abel Meelis Kivirand Lauri Tamberg
NOORED B, poisid U-14
I II III
2016 Harry Aus Markkus Libe Silver Rommandi
2015 Roomet Libe Harry Aus Joosep Roots
2014 Roomet Libe Randel Kaasik Robert Neimar
MEESSEENIORID A, 50+
I II III
2017 Guido Piksar Toomas Tamlak Arne Kukk
2016 Ain Kivirand Guido Piksar Roland Wallnöfer (ITA), Andrus Allik
2015 Raul Rebane Guido Piksar Ain Kivirand
2014 Andrus Allik Kalju Lohk Arne Kukk
2013 Raul Rebane Arne Kukk Fred Treimann
2012 Guido Piksar Toomas Vendel Valeri Krainik
2011 Roland Wallnoefer (ITA) Toomas Vendel Uffe Espensen (DEN)
2010 Finn Madsen (DEN) Oleg Pantsosnik Guido Piksar
2009 Raul Rebane Priit Siitan Jaroslav Borkovec (CZE)
2008 Avo Abel Toomas Vendel Valeri Krainik
2007 Guido Piksar Toomas Vendel Uffe Espensen (DEN)
2006 Guido Piksar Oleg Pantsosnik Uffe Espensen (DEN)
2005 Toomas Vendel Valdek Kivirand Valeri Krainik
2004 Guido Piksar Toomas Vendel Oleg Pantsosnik
2000-03 ei toimunud
1999 Villem Jalakas Aleksander Viidemaa
1998 Jüri Seppar Rein Kajumäe Villem Jalakas
1997 Jüri Seppar Heikki Kikkas Rein Kajumäe
1996 Heikki Kikkas Rein Kajumäe Jüri Seppar
1995 Heikki Kikkas Jüri Seppar Rein Kajumäe
1994 ?
1993 Villem Jalakas Rein Kajumäe Reeno Teppan
1992 Jüri Seppar Reeno Teppan Villem Jalakas
NAISSEENIORID A, 50+
I II III
2017 Kaja Peets Karin Kivi Anni Malm (DEN), Inna Teras
2016 Urve Piksar Kaja Peets Inna Teras
2015 Marge Kraav Merle Rohumägi Inna Teras
MEESSEENIORID B, 60+
I II III
2017 Guido Piksar Toomas Vendel Valeri Krainik
2016 Guido Piksar Oleg Pantsoshnik Valdek Kivirand
2015 Toomas Vendel Valeri Krainik Guido Piksar
2014 Guido Piksar Toomas Puntso Valdek Kivirand
Eesti sprindi meistrivõistlused
MEHED 
I II III
2017 Tarmo Lüll Urmas Lembla Guido Piksar
2016 Kaido Kirs Runnar Lindepuu Urmas Laal
2014 Kaido Kirs Guido Piksar Tarmo Lüll
2013 Marko Kikas Kristjan Tamlak Indrek Saar
2012 Urmas Lembla Kristjan Tamlak Raul Rebane
2009 Olev Sein Valdek Kivirand Raul Rebane
2008 Gert Piksar Toomas Tamlak Arne Kukk
2006 Toomas Tamlak Indrek Saar Raido Kuusk
NAISED
I II III
2017 Anu Pluum Kadri Pill Heret Ots
2016 Triinu Saetalu Marian Saar Kaja Peets
2014 Marian Saar Marge Kraav Heret Ots
2013 Kaire Kalberg Heret Ots Kaja Peets
2012 Heret Ots Laura Peets Eva Krumme
2009 Heret Ots Merle Rohumägi Marian Saar
2008 Triinu Saetalu Heret Ots Merle Rohumägi
2006 Karin Leht Kerli Kukk Krista Zeik
Eesti meistrivõistlused tandemis
MIX
  I II III
2017 Kaidi Kirs Marian Saar Kerli Mark
Kaido Kirs Marek Sööt Markko Abel
2016 Triinu Saetalu Inna Teras Katrin Kristall
Raul Rebane Urmas Lembla Toomas Tamlak
2014 Merle Rohumägi Marian Saar Kaire Kalberg
Peeter Rohumägi Urmas Lembla Kalle Korol
2013 Kaire Kalberg Kerttu Abel Heret Ots
Kalle Korol Kaido Kirs Tarmo Lüll
2012 Kaidi Safronov Heret Ots Kaire Kalberg
Kaido Kirs Raido Kuusk Kalle Korol
Eesti lahtised paarismängu meistrivõistlused
MEHED 
  I II III
2016 Raido Kuusk Kristjan Tamlak Raul Rebane
Runnar Lindepuu Toomas Tamlak Markko Abel
2015 Markko Abel Tarmo Lüll Urmas Lembla
Raul Rebane Margus Mänd Andrus Pohlak
2014 Gert Piksar Tarmo Lüll Marko Kikas
Guido Piksar Margus Mänd Kaido Kirs
2013 Markko Abel Gert Piksar Toomas Tamlak
Raul Rebane Guido Piksar Kristjan Tamlak
2012 Markko Abel Urmas Lembla Tarmo Lüll
Raul Rebane Peeter Rohumägi Margus Mänd
2011 Simon Rene Thoma (GER) Guido Piksar Marko Kikas
Bernard Thoma (GER) Gert Piksar Kaido Kirs
2010 Markko Abel Runnar Lindepuu Tarmo Lüll
Raul Rebane Uwe Köhler (GER) Margus Mänd
2009 Markko Abel Ain Kivirand Kaido Kirs
Raul Rebane Valdek Kivirand Gert Piksar
2008 Kristjan Spongolts Urmas Lembla Kaido Kirs
Toomas Tamlak Marko Kikas Fredrik Nilsson (SWE)
2007 Markko Abel Kristjan Spongolts Ain Kivirand
Raul Rebane Toomas Tamlak Valdek Kivirand
2006 Markko Abel Guido Piksar välja andmata
Raul Rebane Gert Piksar
2005 Guido Piksar Kristjan Spongolts Markko Abel
Gert Piksar Toomas Tamlak Raul Rebane
2004 Markko Abel Marko Kikas Kristjan Spongolts
Raul Rebane Kaido Kirs Toomas Tamlak
2003 Guido Piksar Runnar Lindepuu Kristjan Spongolts
Gert Piksar Raido Kuusk Toomas Tamlak
2002 Markko Abel Guido Piksar Matis Karu
Raul Rebane Gert Piksar Raido Kuusk
2001 Markko Abel Matis Karu Peeter Rohumägi
Raul Rebane Kalju Lohk Toomas Vendel
2000 Peeter Rohumägi Toomas Tamlak Gert Piksar
Toomas Vendel Kristjan Spongolts Guido Piksar
1999 Valeri Krainik Guido Piksar Arne Kukk
Sergei Krainik Gert Piksar Valev Loik
1998 Guido Piksar Avo Abel Kristjan Spongolts
Gert Piksar Aare Noormaa Oleg Pantsosnik
1997 Priit Post Toomas Puntso Toomas Vendel
Peeter Rohumägi Aivo Andrekson Tiit Martinson
1996 Guido Piksar Kristjan Spongolts Ain Tromp
Ain Kivirand Markko Abel Tiit Martinson
1995 Aivar Vadi Markko Abel Toomas Puntso
Fred Treimann Meelis Kivirand Ain Tromp
1994 Toomas Vendel Ain Kivirand Vello Ilus
Peeter Rohumägi Valdek Kivirand E. Tammeraja
1993 Oleg Pantsosnik Ain Kivirand River Tomera
Guido Piksar Valdek Kivirand Sergei Pool
1992 Oleg Pantsosnik Kristjan Spongolts Toomas Vendel
Madis Kotli Peeter Spongolts Priit Post
NAISED
  I II III
2016 Gertrud Saetalu Marian Saar Heret Ots
Laura Peets Kaja Peets Eve Urbas
2015 Heret Ots Laura Peets Kaire Kalberg
Eve Urbas Gertrud Saetalu Eva Krumme
2014 Marian Saar Heret Ots Kaidi Kirs
Kaja Peets Eve Urbas Urve Piksar
2013 Heret Ots Marge Kraav Kaire Kalberg
Inna Teras Merle Rohumägi Eva Krumme
2012 Marian Saar Eve Urbas Marge Kraav
Kaja Peets Olga Odintsova Merle Rohumägi
2011 Marian Saar Kaire Kalberg Heret Ots
Kaja Peets Eva Krumme Eve Urbas
2010 Heret Ots Marian Saar Merle Rohumägi
Olga Odintsova Kaja Peets Marge Kraav
2009 Marian Saar Heret Ots Urve Piksar
Kaja Peets Eve Urbas Krista Zeik
2008 Marian Saar Kerttu Abel Heret Ots
Kaja Peets Krista Zeik Olga Odintsova
2007 Krista Zeik Triinu Saetalu Heret Ots
Anu Pluum Kerli Kukk Olga Odintsova
2006 Heret Ots Lilly Lipre Marian Saar
Eve Urbas Kerli Kukk Kaja Peets
2005 Marju Andrekson Marian Saar Krista Zeik
Inna Teras Kaja Peets Triinu Saetalu
2004 Heret Ots Anneli Kukk Krista Zeik
Eve Urbas Kerli Kukk Triinu Saetalu
2003 Krista Zeik Heret Ots Marju Andrekson
Lilly Liivat Eve Urbas Inna Teras
2002 Marju Andrekson Krista Zeik Katrin Jaanus
Inna Teras Marge Kraav Lilly Liivat
2001 Marju Andrekson Anu Pluum Katrin Jaanus
Inna Teras Triinu Saetalu Urve Piksar
2000 Urve Piksar Anneli Kukk Marju Andrekson
Marian Ese Kerli Kukk Inna Teras
1999 Marju Andrekson Anneli Kukk Urve Piksar
Inna Teras Kerli Kukk Marian Ese
1998 Marju Andrekson Anneli Kukk Urve Piksar
Inna Teras Kerli Kukk Marian Ese
1997 Anneli Kukk Marju Andrekson Tiiu Tammiksalu
Kerli Kukk Inna Teras Merje Martinson
1996 Anneli Kukk Marju Andrekson Annika Rubel
Lilly Liivat Inna Teras Urve Piksar
1995 Kädi Kikkas Jelena Krainik Marian Ese
Marika Lutter Olesja Krainik Katrin Jaanus
1994 Anneli Kukk Annika Rubel Marju Andrekson
Lilly Liivat Urve Piksar Inna Teras
SEGAPAARID
  I II III
2017 Heret Ots Krista Zeik Kaidi Kirs
Markko Abel Marko Muts Kaido Kirs
2016 Heret Ots Gertrud Saetalu Anu Pluum
Markko Abel Kristjan Tamlak Robert Pluum
2015 Heret Ots Krista Zeik Triinu Saetalu
Markko Abel Marko Muts Raul Rebane
2014 Gertrud Saetalu Triinu Saetalu Heret Ots
Kristjan Tamlak Raul Rebane Raido Kuusk
2013 Urve Piksar Eve Urbas Kaja Peets
Gert Piksar Margus Mänd Kristjan Spongolts
2012 Kaire Kalberg Marge Kraav Marian Saar
Kalle Korol Andrus Allik Urmas Lemla
2011 Marian Saar Kaja Peets Marika Allvee
Raul Rebane Kristjan Spongolts Priit Siitan
2010 Heret Ots Marge Kraav Kaja Peets
Markko Abel Kaido Kirs Kristjan Spongolts
2009 Kaja Peets Heret Ots Merle Rohumägi
Kristjan Spongolts Raido Kuusk Peeter Rohumägi
2008 Heret Ots Kaja Peets Inna Teras
Raido Kuusk Kristjan Spongolts Kaido Kirs
2007 Lilly Lipre (Liivat) Inna Teras Triinu Saetalu
Gert Piksar Toomas Vendel Raul Rebane
2006 Marian Saar Urve Piksar Heret Ots
Indrek Saar Guido Piksar Raido Kuusk
2005 Heret Ots Krista Zeik Merle Rohumägi
Raido Kuusk Marko Muts Peeter Rohumägi
2004 Lilly Liivat Kerttu Abel Urve Piksar
Runnar Lindepuu Kaido Kirs Guido Piksar
2003 Krista Zeik Lilly Liivat Heret Ots
Marko Muts Runnar Lindepuu Raido Kuusk
2002 Triinu Saetalu Katrin Jaanus Katrin Kristall
Raul Rebane Oleg Pantsosnik Toomas Vendel
2001 Reet Siilats Katrin Kristall Kerli Kukk
Eron Järv Andres Trilljärv Valev Loik
2000 Kerli Kukk Merje Martinson Marian Ese
Valev Loik Kalju Lohk Indrek Saar
Eesti võistkondlikud meistrivõistlused sportkeeglis
MEESKONNAD
I II III
2017 KK Reval I Tartu KK I
2016 KK Reval I Tartu KK I KK Tallinn I
2015 KK Reval I Tartu KK KK Tallinn I
2014 KK Reval I Tartu KK SK Talke
2013 Tartu KK KK Reval I KK Pinpin I
2012 KK Pinpin I SK Talke KK Reval I
2011 SK Talke KK Reval I KK Pinpin I
2010 SK Talke KK Pinpin I KK Reval I
2009 KK Reval I Tartu KK KK Pinpin
2008 Tartu KK KK Pinpin KK Reval I
2007 Tartu KK KK Pinpin KK Reval I
2006 KK Reval I Tartu KK SK Talke
2005 Tartu KK SK Talke KK Reval I
2004 Tartu KK SK Talke KK Pinpin
2003 Tartu KK SK Talke KK Pinpin
2002 Tartu KK KK Pinpin SK Talke
2001 SK Talke KK Pinpin Tartu KK
2000 SK Talke KK Reval Tartu KK
1999 KK Pinpin KK Reval SK Talke
1998 KK Pinpin ? ? ?
1997 KK Pinpin ? ? ?
1996 KK Pinpin ? ? ?
1995 KK Pinpin ? ? ?
NAISKONNAD
I II III
2017 KK Reval KK Tallinn I
2016 KK Reval Tartu KK KK Tallinn II
2015 KK Reval Tartu KK KK Tallinn
2014 KK Reval KK Tallinn I Tartu KK
2013 KK Reval Tartu KK KK Tallinn II
2012 KK Reval KK Tallinn I KK Tallinn II
2011 KK Reval Tartu KK KK Tallinn
2010 KK Reval Tartu KK SK Talke
2009 KK Reval Tartu KK SK Talke
2008 KK Reval Tartu KK SK Talke
2007 KK Reval Tartu KK SK Talke
2006 KK Reval Tartu KK KK Pinpin
2005 KK Reval SK Talke Tartu KK
2004 Tartu KK KK Reval KK Pinpin
2003 KK Pinpin SK Talke KK Reval
2002 Tartu KK SK Talke KK Pinpin
2001 KK Pinpin SK Talke KK Killuke
2000 KK Killuke KK Pinpin SK Talke
1999 KK Pinpin SK Talke KK Killuke
1998 ? KK Pinpin ? ?
1997 KK Pinpin ? ? ?
1996 KK Pinpin ? ? ?
1995 ? KK Pinpin ? ?
SEGAVÕISTKONNAD
I II III
1994 KK Pinpin SK Talke KK Killuke
1993 RSK Keegel KK Killuke SK Talke
1992 RSK Keegel SK Talke KK Killuke